Loading...
Close

9 grudnia 2015

Rzecz Krotoszyńska

rzecz krotoszynska

Nasze wyróżnienia:
Nagroda w konkursie Prasa Lokalna – Demokracja Lokalna – Samorząd w maju 1994 r.

W listopadzie 2000 r. otrzymaliśmy nagrodę III stopnia w konkursie dla niezależnej prasy lokalnej, zorganizowanym przez Instytut na rzecz Rozwoju Demokracji w Europie Środkowej i Wschodniej (IDEE)

W 1999 r. dziennikarka Izabela Bartoś otrzymała wyróżnienie w konkursie ogłoszonym przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Złote Pióro. Po dwóch latach została laureatką nagrody głównej w kolejnej edycji tego samego konkursu. W 2001 r. została też wyróżniona za teksty popularyzujące ochronę pracy w konkursie dziennikarskim zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

Iza Bartoś otrzymała również drugą nagrodę w ogólnopolskim konkursie dla prasy lokalnej, rywalizując o miano najlepszego dziennikarza zajmującego się problematyką samorządową w 2000 r.

W kwietniu 2004 r. dwa teksty (Czy radnych można kupić? i Sprzedani dwa razy) Romany Hyszko – jako jedynej reprezentantki prasy lokalnej – zostały uhonorowane w kategorii „Virtuti Civili” – konkursu dziennikarskiego oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Poznaniu.

Wydawnictwo: Lumen 1852 Sp. z o.o.
Wydawca: Janusz Urbaniak
Rok założenia: 1990
Zasięg: Krotoszyn, Cieszków (woj. dolnośląskie), Kobylin, Koźmin, Pępowo, Pogorzela, Rozdrażew, Sulmierzyce, Zduny
Strona www: http://www.rzeczkrotoszynska.pl
E-mail: sekretariat@rzeczkrotoszynska.pl
strona www: http://rzeczkrotoszynska.pl/
Nakład: 3800

Adres:
ul. Sienkiewicza 2A,
63-700 Krotoszyn
tel. (062) 7253354, 7227142

Przynależność do ZKDP: brak danych
Przynależność do TL: tak