Loading...
Close

21 kwietnia 2016

Opoczyńska.pl

opoczynska_logo

„Opoczyńska.pl” to piąty tytuł wydawnictwa Starpress.
Gazeta ukazuje się od połowy 2015 roku w powiecie opoczyńskim, raz w tygodniu, w środy.
Tytuły wydawnictwa Starpress ukazują się się w trzech województwach: świętokrzyskim, łódzkim i mazowieckim.Własna sieć kolportażu pozwala na dotarcie do najmniejszych miejscowości wielu powiatów.

opoczynska
Wydawca:
Starpress Sp. z o.o.,
ul. Murarska 11,
27-200 Starachowice
Nakład: 2500

Redakcja:
ul. Piotrowska 46, 26-300 Opoczno
tel. 694 434 421
e-mail: redakcja@opoczynska.pl

Redaktor naczelny: Jarosław Babicki
Biuro ogłoszeń: 535 609 350 lub 41 372 89 59
reklama@opoczynska.pl

Wydawnictwo STARPRESS Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Wydajemy pięć tytułów prasowych: Tygodnik Starachowicki, Tygodnik Skarżyski, Tygodnik Konecki i Tygodnik Szydłowiecki, Opoczyńska.pl

Ponad dwadzieścia lat działalności owocuje najwyższą, stabilną pozycją na rynku prasy lokalnej. Aby dotrzeć do jak największej grupy mieszkańców zbudowaliśmy własną sieć kolportażu. Jesteśmy praktycznie w każdej, nawet najmniejszej miejscowości na terenie naszego zasięgu – powiatów starachowickiego, skarżyskiego, koneckiego i szydłowieckiego. Mamy tysiące wiernych czytelników oraz zadowolonych ogłoszeniodawców, którzy cenią sobie skuteczność naszego działania.

Prowadzimy cztery portale internetowe: starachowicki.eu, skarzyski.eu, szydlowiecki.eu, konecki24.pl. Nasze witryny odwiedza nie tylko społeczność lokalna, ale także mieszkańcy innych województw oraz osoby mieszkające za granicą.

Od 2003 r. organizujemy raz w roku targi dla maturzystów w Starachowicach, Skarżysku-Kamiennej oraz Końskich. Dzięki temu przedsięwzięciu młodzież z klas maturalnych ma możliwość osobistego kontaktu z przedstawicielami wielu uczelni w jednym miejscu, w swoim mieście.

Wielokrotnie zdobywaliśmy wyróżnienia i główne nagrody w  konkursach prasowych: ogólnopolskim Konkursie dla Niezależnej Prasy Lokalnej organizowanym przez Fundację IDEE, w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla gazet mających największy wpływ na świadomość ekologiczną, w ogólnopolskim Konkursie Local Press organizowanym przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych.

tygodnik konecki plakat

Wydawnictwo: Starpress sp. z o.o. w Starachowicach
Wydawca: Piotr Krysiak, Jarosław Babicki
Rok założenia: 1998
Dane teleadresowe: ul. Piotrowska 46, 26-300 Opoczno
Dzień wydania: środa
Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do poroz. TL: tak
Przynależność do innych organizacji branżowych: nie