Pobierz widget

Gazeta Lokalna Kutna i Regionu

Nasza firma jest jednym z najbardziej doświadczonych podmiotów w 3 powiatach: kutnowski, gostyniński, łęczycki. Pracą wydawniczą i skutecznym reklamowaniem firm zajmujemy się od 2003 roku.

Zapewniamy Państwu możliwość zlecenia kompleksowej kampanii reklamowej obejmującej wszystkie wiodące media m. in. „Magazyn KCI”, „Lokalna Gazeta Kutna i Regionu”, portal KCI, tablice zewnętrzne i wiele więcej. Nasze publikacje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, a zaufanie budowane przez lata ciągle procentuje.

Dowiedz się więcej

Wydawnictwo IMEDIA S.C.
Wydawca Patryk Ślęzak
Rok założenia 2009
Zasięg powiat kutnowski, powiat łęczycki, powiat gostyniński
Strona www http://www.gazetalokalna.com/
Telefon 24 253 75 42
E-mail
Nakład 6800
Adres:

Adres redakcji: Kutno, ul. Wojska Polskiego 10a


Przynależność do ZKDP: tak
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do poroz. TL: nie
Przynależność do innych organizacji branżowych: nie

Ostatnio dodane artykuły
Nawałnica spustoszyła region! Ponad 50 tysięcy osób nie miało prądu!
Mieszkańcy całego regionu walczą ze skutkami gwałtownej burzy, która przeszła w niedzielę nad Polską. Powiaty kutnowski, łęczycki i gostyniński ucierpiały podczas nawałnicy szczególnie mocno. Uszkodzone dachy, zerwane linie energetyczne, połamane słupy, drzewa wyrwane z korzeniami – bilans szkód jest zatrważający. Strażacy interweniowali aż 200 razy! W wielu miejscowościach nadal nie ma prądu, a drogi są zablokowane przez powalone drzewa. Czy mieszkańcy mogą liczyć na wsparcie władz?
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, Aleksandra Wilamowska
Masowe zatrucia dopalaczami "Mocarz dosłownie wysadza mózg!"
To już prawdziwa plaga! Kutnianie pod wpływem dopalaczy zalewają Szpitalny Oddział Ratunkowy. Hitem wśród dwudziestolatków jest Mocarz – 400-krotnie silniejszy od marihuany! Choć dopalacze są traktowane jak narkotyki, to wciąż nie trudno je kupić, w internecie, czy do niedawna w sklepie z upominkami w mieście róż. Policja robi naloty na podobne punkty, jednak eksperymentujących z niemal całą tablicą Mendelejewa nie brakuje. Od początku lipca na SOR trafiło blisko 30 osób odurzonych dopalaczami! Do tej pory w Polsce zmarł jeden mężczyzna po spożyciu tych używek. Czy zbiorą śmiertelne żniwo także w Kutnie?
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, Aleksandra Wilamowska
Oskarża policjantów o pobicie! Sprawa trafiła do prokuratury
Mocne słowa i mocne oskarżenia wobec łęczyckich policjantów drogówki. Mieszkaniec Grabowa twierdzi, że funkcjonariusze brutalnie pobili go we własnym domu i to mimo, że nie stawiał żadnego oporu. Sprawę mężczyzna z pomocą swojego adwokata zgłosił już do organów ścigania. Łęczyckich policjantów mają prześwietlić kutnowscy prokuratorzy. Jak się okazuje to nie pierwsze tego typu zgłoszenie dotyczące funkcjonariuszy z królewskiego miasta.
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, Krzysztof Szymański, współpraca: Mateusz Kucharski
Schizofrenik terroryzuje sąsiadów! „Biegał z siekierą w szaleńczym amoku!”
Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Podrzecznej w Kutnie drżą z przerażenia! Ich życie kilka lat temu zamieniło się w istny koszmar, a każdy dzień to strach o zdrowie i życie swoje oraz swoich dzieci. Źródłem gehenny lokatorów jest chory na schizofrenię sąsiad, który, jak twierdzą, terroryzuje całą społeczność. – Już nie raz by nas podpalił albo wysadził w powietrze. Kiedyś biegał z siekierą z obłędem w oczach. Boimy się o nasze życie! – alarmują zrozpaczeni mieszkańcy, którzy twierdzą, że nikt nie chce im pomóc, bo prawnym opiekunem chorego jest znany kutnowski samorządowiec. Czy w sprawie zastraszonych lokatorów można coś zrobić?
5 godzin wozili mężczyznę bez dłoni!
Wymiana chorym jak zwykłym towarem! Niemożliwe? A jednak! Służby medyczne zdaniem mieszkańców regionu nie stanęły na wysokości zadania w momencie, gdy przyszło im udzielać pomocy 33-latkowi spod Kutna. Mężczyzna samodzielnie próbował rozbroić pocisk znaleziony wcześniej w pobliskim lesie, doprowadzając do wybuchu i tracąc przy tym dłoń! Lekarz pogotowia zadecydował o przetransportowaniu go śmigłowcem do specjalistycznego szpitala i tu pojawiły się schody... 33-latek trafił do Łodzi, ale po prawie pięciu godzinach, a w pomoc poszkodowanemu zaangażowane były aż cztery karetki, dwa wozy strażackie i dwa helikoptery. Co się wydarzyło tego feralnego dnia i kto w tym wszystkim zawinił?
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, Joanna Chrzanowska
Naćpany policjant za kółkiem?! Znaleziono przy nim dilerkę z białym proszkiem
Szok! Powinien świecić przykładem i stać na straży porządku, a tymczasem sam jest podejrzany o łamanie prawa. Mowa o gostynińskim policjancie, który prawdopodobnie prowadził samochód pod wpływem narkotyków! 29-latka w niedzielny poranek zatrzymała kutnowska drogówka. Badania alkomatem wykluczyły, że mężczyzna jedzie na podwójnym gazie, lecz jego zachowanie wzbudziło podejrzenie mundurowych. Policjant został poddany badaniom krwi i już niebawem okaże się, jakie środki mógł przyjąć zanim wsiadł za kółko. Co więcej, znaleziono przy nim dilerkę (torebkę) z białym proszkiem! KPP w Gostyninie nie czekała jednak na oficjalne wyniki i już zawiesiła go w czynnościach. Wiele wskazuje na to, że 29-latek zostanie wydalony ze służby.
Z rodziny zastępczej na bruk? Matka kontra urzędnicza machina
Dorota Matusiak drży w obawie o przyszłość swojej córki zastępczej. Chorująca na astmę, 10-letnia Ola, może bowiem stracić meldunek w lokalu, w którym mieszkała jej biologiczna mama. Wszystko dlatego, że urzędnicy wytoczyli dziewczynce proces o eksmisję z rodzinnego domu. – Ola teraz ma schronienie u mnie, ale co się z nią stanie, gdy mnie zabraknie? Co gdy skończy 18-lat? Ma trafić na bruk? Urzędnicy w ogóle o tym nie myślą – denerwuje się pani Dorota i zapowiada batalię o meldunek dla swojej „przyszywanej córki”. Czy uda jej się wygrać z biurokratyczną machiną?
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, Joanna Chrzanowska
KUTNO - Tragedia na torach! 19-letnia Paulina rzuciła się pod pociąg
Ta sprawa wstrząsnęła całym regionem! Niespełna 19-letnia Paulina, tegoroczna maturzystka, w poniedziałkowe popołudnie położyła się na torach, czekając na przyjazd rozpędzonego pociągu. Niestety skład nie był w stanie wyhamować i doszło do strasznej tragedii. Młoda kobieta zostawiła męża i osierociła 1,5 rocznego synka. Nie wiadomo co nią kierowało, nie napisała pożegnalnego listu. Sprawę bada już policja i prokuratura, a wstrząśnięci mieszkańcy zastanawiają się dlaczego młoda, ładna i na pozór szczęśliwa dziewczyna odebrała sobie życie.
KUTNO - Handel śmiercią trwa! 13-latek zatruł się dopalaczami!
Zgroza! W zastraszającym tempie rośnie liczba młodych mieszkańców regionu, którzy eksperymentują z dopalaczami. Niestety w macki nałogu wpada nie tylko młodzież, ale i coraz młodsze dzieci. Na pediatrii w kutnowskim szpitalu wylądował niedawno po zażyciu środków odurzających 13-letni chłopiec! Udało się go uratować, ale tragedia jest tylko kwestią czasu, bo w regionie nie ma najmniejszych problemów z kupnem dopalaczy. Czy uda się zatrzymać handel śmiercią?
KUTNO - Piekło 15-letniej gimnazjalistki! Kazał jej ściągnąć majtki, a koledzy nagrywali...
Prawdziwy dramat swojej rówieśniczce zgotowali uczniowie jednego z kutnowskich gimnazjów. 15-letnia dziewczyna stała się głównym tematem szkolnych plotek po tym, jak w dowód swoich uczuć zgodziła się pokazać chłopakowi... intymną część ciała! Wszystko to z ukrycia nagrywali jego koledzy, a filmik lotem błyskawicy rozszedł się po całej szkole. Załamana dziewczyna przy pomocy specjalistów powoli dochodzi do siebie. Sprawa trafiła już na policję, a o losie młodzieńca zadecyduje sąd rodzinny. Czy przerażające zjawisko tzw. sekstingu na dobre wkradło się do świata kutnowskiej młodzieży?
Jedynka gazety
Small
Najnowsze artykuły
Sławomir G. żali się reporterowi, że policja nie chciała przyjąć od...
Już w najbliższy weekend (24-26 lipca) w Zespole Szkół Zawodowych...
Józef Drong już od ponad czterdziestu lat odpowiada za nagłośnienie...
Siedziba Max-Polu od kilku lat znajduje się w prestiżowym miejscu...
Najczęściej czytane
Częstochowską prostytutkę „Kobrę” znają wszyscy, a szczególnie...
Szok! Funkcjonariusze z kutnowskiej komendy w biały dzień mieli w...
80-letnia Barbara Maćkowiak czuje się oszukana przez...
Zaledwie 22-letni podróżnik wraz ze swymi dwoma towarzyszami marzył...
Najczęściej komentowane
Kutnowski szpital opanowała biała gorączka! Spółka, która po...
Trzy lata temu „Tygodnik Podhalański” opublikował fragmenty rozmowy...
80-letnia Barbara Maćkowiak czuje się oszukana przez...
Rada Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych oświadcza, iż nie jest...
Najwyżej oceniane
- Samo więzienie to nie więzienie. Gorsze jest to, że człowiek nie...
„Oglądałem piłkarzy w całej Polsce i jeździłem niemal do każdej...
Koniec z opłatą za posiadanie psa! Co piaty wągrowczanin migał się...
Gwiazdy polskiego sportu zarabiają w euro i bardzo to sobie chwalą...