Pobierz widget

Gazeta Lokalna Kutna i Regionu

Nasza firma jest jednym z najbardziej doświadczonych podmiotów w 3 powiatach: kutnowski, gostyniński, łęczycki. Pracą wydawniczą i skutecznym reklamowaniem firm zajmujemy się od 2003 roku.

Zapewniamy Państwu możliwość zlecenia kompleksowej kampanii reklamowej obejmującej wszystkie wiodące media m. in. „Magazyn KCI”, „Lokalna Gazeta Kutna i Regionu”, portal KCI, tablice zewnętrzne i wiele więcej. Nasze publikacje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, a zaufanie budowane przez lata ciągle procentuje.

Dowiedz się więcej

Wydawnictwo IMEDIA S.C.
Wydawca Patryk Ślęzak
Rok założenia 2009
Zasięg powiat kutnowski, powiat łęczycki, powiat gostyniński
Strona www http://www.gazetalokalna.com/
Telefon 24 253 75 42
E-mail
Nakład 6800
Adres:

Adres redakcji: Kutno, ul. Wojska Polskiego 10a


Przynależność do ZKDP: tak
Przynależność do IWP: nie
Przynależność do poroz. TL: nie
Przynależność do innych organizacji branżowych: nie

Ostatnio dodane artykuły
Schizofrenik terroryzuje sąsiadów! „Biegał z siekierą w szaleńczym amoku!”
Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Podrzecznej w Kutnie drżą z przerażenia! Ich życie kilka lat temu zamieniło się w istny koszmar, a każdy dzień to strach o zdrowie i życie swoje oraz swoich dzieci. Źródłem gehenny lokatorów jest chory na schizofrenię sąsiad, który, jak twierdzą, terroryzuje całą społeczność. – Już nie raz by nas podpalił albo wysadził w powietrze. Kiedyś biegał z siekierą z obłędem w oczach. Boimy się o nasze życie! – alarmują zrozpaczeni mieszkańcy, którzy twierdzą, że nikt nie chce im pomóc, bo prawnym opiekunem chorego jest znany kutnowski samorządowiec. Czy w sprawie zastraszonych lokatorów można coś zrobić?
5 godzin wozili mężczyznę bez dłoni!
Wymiana chorym jak zwykłym towarem! Niemożliwe? A jednak! Służby medyczne zdaniem mieszkańców regionu nie stanęły na wysokości zadania w momencie, gdy przyszło im udzielać pomocy 33-latkowi spod Kutna. Mężczyzna samodzielnie próbował rozbroić pocisk znaleziony wcześniej w pobliskim lesie, doprowadzając do wybuchu i tracąc przy tym dłoń! Lekarz pogotowia zadecydował o przetransportowaniu go śmigłowcem do specjalistycznego szpitala i tu pojawiły się schody... 33-latek trafił do Łodzi, ale po prawie pięciu godzinach, a w pomoc poszkodowanemu zaangażowane były aż cztery karetki, dwa wozy strażackie i dwa helikoptery. Co się wydarzyło tego feralnego dnia i kto w tym wszystkim zawinił?
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, Joanna Chrzanowska
Naćpany policjant za kółkiem?! Znaleziono przy nim dilerkę z białym proszkiem
Szok! Powinien świecić przykładem i stać na straży porządku, a tymczasem sam jest podejrzany o łamanie prawa. Mowa o gostynińskim policjancie, który prawdopodobnie prowadził samochód pod wpływem narkotyków! 29-latka w niedzielny poranek zatrzymała kutnowska drogówka. Badania alkomatem wykluczyły, że mężczyzna jedzie na podwójnym gazie, lecz jego zachowanie wzbudziło podejrzenie mundurowych. Policjant został poddany badaniom krwi i już niebawem okaże się, jakie środki mógł przyjąć zanim wsiadł za kółko. Co więcej, znaleziono przy nim dilerkę (torebkę) z białym proszkiem! KPP w Gostyninie nie czekała jednak na oficjalne wyniki i już zawiesiła go w czynnościach. Wiele wskazuje na to, że 29-latek zostanie wydalony ze służby.
Z rodziny zastępczej na bruk? Matka kontra urzędnicza machina
Dorota Matusiak drży w obawie o przyszłość swojej córki zastępczej. Chorująca na astmę, 10-letnia Ola, może bowiem stracić meldunek w lokalu, w którym mieszkała jej biologiczna mama. Wszystko dlatego, że urzędnicy wytoczyli dziewczynce proces o eksmisję z rodzinnego domu. – Ola teraz ma schronienie u mnie, ale co się z nią stanie, gdy mnie zabraknie? Co gdy skończy 18-lat? Ma trafić na bruk? Urzędnicy w ogóle o tym nie myślą – denerwuje się pani Dorota i zapowiada batalię o meldunek dla swojej „przyszywanej córki”. Czy uda jej się wygrać z biurokratyczną machiną?
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, Joanna Chrzanowska
KUTNO - Tragedia na torach! 19-letnia Paulina rzuciła się pod pociąg
Ta sprawa wstrząsnęła całym regionem! Niespełna 19-letnia Paulina, tegoroczna maturzystka, w poniedziałkowe popołudnie położyła się na torach, czekając na przyjazd rozpędzonego pociągu. Niestety skład nie był w stanie wyhamować i doszło do strasznej tragedii. Młoda kobieta zostawiła męża i osierociła 1,5 rocznego synka. Nie wiadomo co nią kierowało, nie napisała pożegnalnego listu. Sprawę bada już policja i prokuratura, a wstrząśnięci mieszkańcy zastanawiają się dlaczego młoda, ładna i na pozór szczęśliwa dziewczyna odebrała sobie życie.
KUTNO - Handel śmiercią trwa! 13-latek zatruł się dopalaczami!
Zgroza! W zastraszającym tempie rośnie liczba młodych mieszkańców regionu, którzy eksperymentują z dopalaczami. Niestety w macki nałogu wpada nie tylko młodzież, ale i coraz młodsze dzieci. Na pediatrii w kutnowskim szpitalu wylądował niedawno po zażyciu środków odurzających 13-letni chłopiec! Udało się go uratować, ale tragedia jest tylko kwestią czasu, bo w regionie nie ma najmniejszych problemów z kupnem dopalaczy. Czy uda się zatrzymać handel śmiercią?
KUTNO - Piekło 15-letniej gimnazjalistki! Kazał jej ściągnąć majtki, a koledzy nagrywali...
Prawdziwy dramat swojej rówieśniczce zgotowali uczniowie jednego z kutnowskich gimnazjów. 15-letnia dziewczyna stała się głównym tematem szkolnych plotek po tym, jak w dowód swoich uczuć zgodziła się pokazać chłopakowi... intymną część ciała! Wszystko to z ukrycia nagrywali jego koledzy, a filmik lotem błyskawicy rozszedł się po całej szkole. Załamana dziewczyna przy pomocy specjalistów powoli dochodzi do siebie. Sprawa trafiła już na policję, a o losie młodzieńca zadecyduje sąd rodzinny. Czy przerażające zjawisko tzw. sekstingu na dobre wkradło się do świata kutnowskiej młodzieży?
KUTNO - Bezdomny bity przez strażników? "Wywożą mnie do lasu i katują"
O nieludzkim traktowaniu i społecznej niesprawiedliwości mówi Zbigniew Goss, bezdomny z Kutna. Mężczyzna twierdzi, że jest regularnie bity przez strażników miejskich. Z jego relacji wynika, że niejednokrotnie zabierano go z klatek schodowych, a także wywożono do lasów, gdzie municypalni dawali upust swojej agresji. – Śpię w piwnicach, jem ze śmietników, ale to nie znaczy, że jestem człowiekiem gorszej kategorii. Po prostu w życiu mi nie wyszło – mówi mężczyzna. Z kolei Ryszard Wilanowski, komendant, stanowczo broni swoich podwładnych.
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, Joanna Chrzanowska, współpraca Bartosz Nowak
ŁĘCZYCA - Bili, straszyli i molestowali? Rodzice zastępczy przed sądem!
Zamykanie w tapczanie, klęczenie na grochu, przemoc, tortury, sadystyczne kary – w łęczyckim sądzie rozpoczął się proces rodziny zastępczej, która od 2007 roku miała znęcać się nad podopiecznymi, wykorzystując ich także seksualnie. Zamknięte drzwi domu Jana i Bożeny A. zamieniono na zamknięte drzwi sali rozpraw, na której w niejawnym procesie przywoływano sceny rodem z horroru. Co przeżyli kiedyś Krzysztof i Martyna – kiedyś ofiary a dziś oskarżyciele posiłkowi? Mamy ich wstrząsające relacje!
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu, Krzysztof Szymański
KUTNO - Fatalna pomyłka straży granicznej! Mierzyli z broni do 11-letniego chłopca!
Nadwiślański Oddział Straży Granicznej zmaga się z poważnymi zarzutami. Pan Grzegorz (nazwisko do wiadomości redakcji) twierdzi, że strażnicy poszukujący w Kutnie przestępców zaangażowanych w aferę tytoniową przez pomyłkę zrobili nalot na jego mieszkanie, w którym przebywał jedynie 11-letni chłopiec! Jak relacjonuje ojciec dziecka, funkcjonariusze w kominiarkach, uzbrojeni po uszy, mierzyli do dziecka z broni. Gdy zdali sobie sprawę z fatalnej pomyłki, zszokowane zajściem dziecko pozostawili samo w domu! Sprawa została już przekazana prokuraturze. Czy straż graniczna poniesie konsekwencje?
Jedynka gazety
Small
Najnowsze artykuły
Natychmiastowa reakcja strażaka Piotra Gajewskiego uratowała życie...
15.101,50 zł – taką sumę zebrano w czasie koncertu charytatywnego...
Rada Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych ogłasza konkurs ofert...
Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Podrzecznej w Kutnie drżą z...
Najczęściej czytane
Częstochowską prostytutkę „Kobrę” znają wszyscy, a szczególnie...
Szok! Funkcjonariusze z kutnowskiej komendy w biały dzień mieli w...
80-letnia Barbara Maćkowiak czuje się oszukana przez...
Zaledwie 22-letni podróżnik wraz ze swymi dwoma towarzyszami marzył...
Najczęściej komentowane
Kutnowski szpital opanowała biała gorączka! Spółka, która po...
Trzy lata temu „Tygodnik Podhalański” opublikował fragmenty rozmowy...
80-letnia Barbara Maćkowiak czuje się oszukana przez...
Rada Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych oświadcza, iż nie jest...
Najwyżej oceniane
- Z początku nie chciałem niczego pisać, ale mnie namówili, bo...
Odwrotu już nie ma. W poniedziałek Grupa 3J rozpoczyna budowę...
Mimo tego, że 2 października 2010 roku zamknięto w Polsce wszystkie...
Kupno kamiennego nagrobka to inwestycja na dziesiątki lat. Warto...