Pobierz widget
„Tylko bestia mogła tak skrzywdzić dziecko”

KUTNO - Pedofil zgwałcił 3-latkę!

Łukasz Stasiak, 21 listopad 2012, 13:00
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Potworność! W minionym tygodniu w jednej z kamienic przy ulicy Mickiewicza w Kutnie doszło do brutalnego gwałtu na 3-letniej dziewczynce. Wedle ustaleń prokuratora sprawcą jest młody mężczyzna z Łęczycy, który opiekował się 3-latką. Decyzją sądu trafił już do aresztu śledczego i usłyszał dwa zarzuty – gwałt oraz znęcanie się nad dzieckiem. Grozi mu nawet dożywocie. Sąsiedzi są w szoku i nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło. – Tylko bestia mogła tak skrzywdzić bezbronne dziecko. Powinna spotkać go surowa kara – mówią mieszkańcy feralnej kamienicy.
KUTNO - Pedofil zgwałcił 3-latkę!

Do tragedii doszło za tymi oknami...

KUTNO - Pedofil zgwałcił 3-latkę!

- Jakim trzeba być potworem, żeby zgwałcić bezbronne dziecko - dziwią się mieszkańcy.

Matka zgwałconej dziewczynki (imię i nazwisko do wiadomości redakcji) mieszka w kamienicy przy ul. Mickiewicza w Kutnie od kilku miesięcy. Nie miała łatwego życia. Samotnie wychowuje dwójkę dzieci z poprzedniego związku – 3-letnią córeczkę i 2-letniego synka. Od jakiegoś czasu w trudach codzienności pomagał jej konkubent. Jak mówią sąsiedzi – normalny młody, mężczyzna, który nikomu nie wadził i nie wzbudzał żadnych podejrzeń. Nikt nie przypuszczał, że może stać się coś tak potwornego...

 

Bił i gwałcił dziecko!

Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z matką zgwałconej dziewczynki. Kobieta wspomina, że w feralny dzień nie widziała w zachowaniu konkubenta niczego niezwykłego. Bez obawy zostawiła dzieci pod opieką partnera. Po powrocie zauważyła, że jej trzyletnia córeczka płacze i zachowuje się nieswojo. Dziecko nie chciało powiedzieć, co się stało, jednak kobieta dokonała makabrycznego odkrycia.

– Mała była cała zakrwawiona w okolicach dróg rodnych. Byłam zszokowana, nie wiedziałam co się stało. Przecież tyle krwi nie mogło pojawić się znikąd. Od razu zabrałam ją do szpitala. Byłam przerażona, to była prawdziwa gehenna – mówi ze łzami w oczach kobieta.

Lekarze po przebadaniu dziewczynki o makabrycznych obrażeniach poinformowali policję. Stwierdzili, że trzylatka została pobita i brutalnie zgwałcona. Na komendę zgłosiła się także matka 3-latki, która powiadomiła stróżów prawa o całej sytuacji.

– Nie mogłam uwierzyć, że ten drań mógł zrobić coś takiego – płacze kobieta.

Zwyrodnialec szybko został zatrzymany przez mundurowych i najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami aresztu śledczego. Jak udało nam się ustalić przyznał się do winy.

Kutnowska prokuratura jest bardzo oszczędna w komentarzach.

– To bardzo delikatna sprawa. Mogę powiedzieć, że mężczyzna usłyszał dwa zarzuty – gwałt na osobie małoletniej poniżej 15 roku życia oraz znęcanie się fizyczne – informuje prokurator Sławomir Erwiński z Prokuratury Rejonowej w Kutnie.

Grozi mu dożywocie.

 

Sąsiedzi: mieszkaliśmy obok potwora

Jak ustaliliśmy oskarżony o pedofilię z Mickiewicza nigdy wcześniej nie miał konfliktów z prawem. Pochodził z Łęczycy, z ubogiej rodziny. Miał dać ostoję kobiecie i jej dzieciom, jednak wedle ustaleń prokuratora stał się katem, który skrzywdził 3-latkę na całe życie. Sąsiedzi mówią o nim bez ogródek: to potwór!

– To się po prostu nie mieści w głowie! Nie możemy uwierzyć, w to co się stało. Jakim trzeba być potworem, żeby zgwałcić bezbronne dziecko? Mam nadzieję, że spotka go najsurowsza z możliwych kar. Takie osoby nie powinny być na wolności. Kto wie, czy znów nie będzie chciał zrobić krzywdy jakiemuś dziecku – uważa jedna z mieszkanek feralnej kamienicy.

Swojego bólu słowami opisać nie może także matka zgwałconej dziewczynki.

– Nawet w najczarniejszych snach nie pomyślałabym, że coś takiego może się nam przydarzyć – mówi kobieta. – Mała powoli wraca do zdrowia, ale cały czas milczy i boi się ludzi. Dla niej to trauma na całe życie, niewyobrażalny dramat...

 

Coraz więcej przestępstw seksualnych

Niestety przypadek zgwałconej 3-latki nie jest odosobniony. W ostatnich miesiącach w naszym regionie odnotowano kilka przestępstw na tle seksualnych. Mieszkańcy alarmowali nas o zboczeńcach, którzy obnażali się publicznie w centrum miasta, a policja zatrzymała m.in. niedoszłego sprawcę gwałtu i dewianta, który przez internet nawiązywał kontakt z nieletnimi.

Ta ostatnia sprawa jest szczególnie szokująca. Pochodzący z Kutna 21-letni mężczyzna poznawał na portalach społecznościowych dziewczynki i proponował im seks. Ponadto chciał porwać i wykorzystać ośmiolatkę!

– Sprawę mężczyzny prowadziły równolegle jednostki policji w Zgierzu, Kutnie i Krośniewicach. Właśnie tam zgłaszali się rodzice podejrzewający, że z ich nieletnimi pociechami kontaktuje się mężczyzna i namawia na spotkania o podłożu seksualnym – mówi st. asp. Paweł Witczak, oficer prasowy kutnowskiej komendy.

Artykuł wyświetlono 18986 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
anna przyjaciel - 03 luty 2013, 19:58

nie mam pojęcia czemu nasze prawo jest takie do niczego. ja myślę że powinna być kara śmierci ponieważ tych bydlaków chodzi zbyt wielu po tej ziemi. to czytam to mnie przeraża mam nadzieję że taka ustawa wyjdzie że nasz prezydent wreszcie otworzy oczy i taką ustawę podpisze. ja mam 2 dzieci i także boję się o nich ale gdyby nie daj bóg którykolwiek zbir im zrobił krzywdę to osobiście pozbawię jego tego co ma w spodniach. i nie żartuję pieprzeni zwyrodnialcy

Dodaj komentarz
Mapa
Informacje o gazecie
Nazwa
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu
Wydawca
IMEDIA S.C.
Rok założenia
2009
Zasięg
powiat kutnowski, powiat łęczycki, powiat gostyniński
Nakład
6800

Jedynka gazety
Small
Najczęściej czytane
Częstochowską prostytutkę „Kobrę” znają wszyscy, a szczególnie...
Szok! Funkcjonariusze z kutnowskiej komendy w biały dzień mieli w...
80-letnia Barbara Maćkowiak czuje się oszukana przez...
Zaledwie 22-letni podróżnik wraz ze swymi dwoma towarzyszami marzył...
Najczęściej komentowane
Kutnowski szpital opanowała biała gorączka! Spółka, która po...
Trzy lata temu „Tygodnik Podhalański” opublikował fragmenty rozmowy...
80-letnia Barbara Maćkowiak czuje się oszukana przez...
Rada Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych oświadcza, iż nie jest...
Pilska telewizja ujawniła niewygodne dla sędziego Mariusza Sygreli...
Najwyżej oceniane
Prokuratura bada sprawę wrzesińskiego geodety. Pierwsze głowy już...
- Samo więzienie to nie więzienie. Gorsze jest to, że człowiek nie...
Dyrektor głomskiej szkoły była gotowa zrezygnować z funkcji...
W październiku Bartosz Józwiak z Nowego Folwarku, ogólnopolski szef...
Wągrowiecka policja ramię w ramię z trzcianecką prokuraturą strzela...