Loading...
Close

13 grudnia 2015

 Wspólnota Radzyńska

wspólnota radzynska

 

„Wspólnota Radzyńska” to jedyny niezależny tygodnik powiatu radzyńskiego. Przez zaledwie trzypokojową redakcję w centrum Radzynia Podlaskiego przetaczają się codziennie dziesiątki ludzi i setki informacji.

Naszej uwadze nie może umknąć nic, co cieszy martwi, albo po prostu interesuje naszych czytelników. Niezależnie od tego, czy jest to rodzinna uroczystość, proces sądowy, wypadek, czy wielka polityczna afera. Przez blisko sześć lat działalności „Wspólnota Radzyńska”, wcześniej pod nazwą „Wspólnota powiatowa” wpisała się już w miejscowy pejzaż społeczno- kulturalny.

Staramy się być nie tylko źródłem informacji, ale także czynnym podmiotem życia społecznego. Właśnie dlatego nasz tytuł kojarzony jest nie tylko z gazetą, ale także z organizacją różnego rodzaju imprez i akcji, jak wybory miss, czy  wystawa fotografii. Ponadto w redakcji nasi czytelnicy skorzystać mogą z bezpłatnych porad prawnika i doradcy ds. pozyskiwania środków unijnych Szczególne miejsce w działalności tygodnika zajmują akcje charytatywne. Organizujemy imprezy charytatywne, przedświąteczne zbiórki darów dla najuboższych, pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Grono ludzi, którym udało nam się pomóc i tych, którzy za naszym pośrednictwem pomogli innym ciągle wzrasta.

wspolnota radzynska plakat
Wydawnictwo: Wspólnota
Wydawca: Mateusz Orzechowski
Rok założenia: 2001
Dane teleadresowe: ul. Dąbrowskiego 11, 21-300 Radzyń Podlaski, tel. 83 352 06 20
Zasięg: Powiat radzyński
Strona www: radzyn.e-wspolnota.com
E-mail: wspolnota@autograf.pl
Nakład: 3500
Dzień ukazywania się tytułu: wtorek

Przynależność do ZKDP: nie
Przynależność do IWP: tak
Przynależność do poroz. TL: tak
wspolnota radzynska jedynka